Naudinga informacija

Ataskaitos

2013 m. Aiškinamasis raštas

2013 m. Balansas

2013 m. Pelno nuostolių ataskaita

2013 m. Revizoriaus išvada

2014 m. Aiškinamasis raštas

2014 m. Audito ataskaita

2014 m. Audito išvada

2014 m. Balansas

2014 m. Pelno nuostolių ataskaita

2015 m. Aiškinamasis raštas

2015 m. Audito ataskaita

2015 m. Audito išvada

2015 m. Balansas

2015 m. Pelno nuostolių ataskaita

2016 m. Aiškinamasis raštas

2016 m. Audito ataskaita

2016 m. Audito išvada

2016 m. Balansas

2016 m. Pelno nuostolių ataskaita

2017 m. Aiškinamasis raštas

2017 m. Audito ataskaita

2017 m. Audito išvada

2017 m. Balansas

2017 m. Pelno nuostolių ataskaita

2018 m. Aiškinamasis raštas

2018 m. Audito ataskaita

2018 m. Audito išvada

2018 m. Balansas

2018 m. Pelno nuostolių ataskaita

 

Asmens duomenų apsauga Kredito unijoje "Saulėgrąža"

Mes, kredito unija „Saulėgrąža“, gerbiame kiekvieno savo kliento privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti kiekvieno kliento pateiktus duomenis. Informuojame, kad kredito unija „Saulėgrąža“ tvarko asmens duomenis vadovaudamasi Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančiais teisės aktais. Išsamią informaciją apie tai, kaip mes atliekame asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą galite rasti kredito unijos „Saulėgrąža“ Privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti čia. Atkreipiame dėmesį, kad ši Privatumo politika yra skirta asmenims, kurie naudojasi ar ketina naudotis kredito unijos „Saulėgrąža“ paslaugomis arba lankosi interneto svetainėje www.sauletaunija.lt. Jei susipažinę su Privatumo politika turėsite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

 

Kredito unijos "Saulėgrąža" veiklos teritorija

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kredito unija gali teikti paslaugas Lietuvos Respublikos piliečiams ar asmenims turintiems leidimą nuolatos gyventi Lietuvoje, kurie gyvena, dirba ar mokosi tame rajone, kur įsteigta unija, arba su tuo rajonu besiribojančiose teritorijose. Mūsų atveju, tai Vilniaus rajonas ir gretimi rajonai: Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Trakų, Širvintų, Švenčionių, Šalčininkų, Molėtų rajonų ir Elektrėnų savivaldybių teritorijos.

zemelapis-teritorija2

Kaip tapti unijos nariu

Unijos nariu tapti paprasta. Jeigu gyvenate, mokotės ar dirbate unijos "Saulėgrąža" veiklos teritorijoje (teritorijos pažymėtos kairėje), jūs turite su asmens dokumentu ateiti į mūsų klientų aptarnavimo vietą Vilniuje, A. Jakšto g. 12 ir užpildyti prašymą. Unijos nariai turi įmokėti 30 Eur įnašą - pajų, kuris išliks jūsų nuosavybė. Jums bus išduota narystę patvirtinanti unijos nario kortelė. 

3 ikonos g
nario korta

Kas yra 30 Eurų pajus?

30 Eur, kuriuos reikia įmokėti stojimo į uniją metu, yra Lietuvos Respublikos įstatymais numatytas nario įnašas. Jis negali būti mažesnis nei 30 Eur, bet gali būti didesnis, jeigu taip nustato unijos nariai. Pajus – tai Jūsų dalis kredito unijos kapitale, todėl būdamas nariu Jūs esate ne tik klientas, bet ir kredito unijos savininkas. Pajus leidžia naudotis kredito unijos paslaugomis, balsuoti visuotiniame narių susirinkime. Kredito unija "Saulėgrąža" išduoda unijos narystę patvirtinančią kortelę.

 

Skundų nagrinėjimo procedūra kredito unijoje "Saulėgrąža"

  • Jei turite pretenzijų ar skundų, jeigu manote, kad kredito unija "Saulėgrąža" pažeidė Jūsų teisės ar teisėti interesai buvo pažeisti, galite pateikti pretenziją kredito unijai "Saulėgrąža".
  •  Informacija apie tai, kur teikti pretenzijas, kokią informaciją turite pateikti, terminus, per kuriuos jūsų pateikta pretenzija ar skundas bus išnagrinėtas rasite čia.

  • Detalią skundų nagrinėjimo procedūrą rasite čia.