10-ojo mūsų gimtadienio išvakarėse – džiugios naujienos tiek esamiems, tiek būsimiems kredito unijos „Saulėgrąža“ klientams 👏

 

Kredito unija „Saulėgrąža“ siekia tapti specializuotu banku, teikiančiu visas klasikines bankines paslaugas. Jau pateikėme Lietuvos bankui prašymą suteikti kredito unijai specializuoto banko licenciją ir šiuo metu įgyvendiname pertvarkymo į specializuotą banką planą, kurį patvirtino Lietuvos bankas. Įgyvendinus pertvarkymo planą, specializuoto banko licenciją tikimės gauti iki 2024 metų vidurio.

 

„Per dešimt metų padėjome tvirtus pamatus transformacijai į specializuotą banką ir turime visapusišką savo klientų palaikymą eiti šiuo keliu. Mūsų tikslas – stiprus lietuviškas bankas, esantis arčiau savo kliento. Bankas, kuris išlaiko lankstumą ir prisitaiko prie kliento poreikių“, – sako kredito unijos „Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Gintautas Piragius, neabejojantis, kad naujo lietuviško banko atsiradimas sustiprins konkurenciją rinkoje.

 

Dar viena džiugi žinia – šį svarbų pokytį įgyvendiname kartu su mūsų investuotoju bendrove „Neverest Capital“, kuriai vadovauja didelę patirtį bankininkystėje sukaupęs Audrius Žiugžda. Naujas finansinis partneris pertvarkymo į specializuotą banką laikotarpiu į kredito uniją planuoja investuoti ne mažiau kaip 5 mln. EUR. Investuotojo „Neverest Capital“ atstovai papildė ir kredito unijos vadovų komandą – jie jau dalyvauja kredito unijos valdybos ir stebėtojų tarybos veikloje.

 

Rugpjūtį minimą veiklos dešimtmetį „Saulėgrąža“ pasitinka būdama tarp sparčiausiai augančių kredito unijų šalyje. 2023 m. pirmąjį pusmetį kredito unija „Saulėgrąža“ valdė 54,5 mln. EUR turtą. Per metus „Saulėgrąža“ turtą padidino 20 proc., arba daugiau nei 10 mln. EUR.

 

Išsamiau skaitykite porale LRT.lt spausdami šią nuorodą.

Scroll to Top