Paskolos

Paskolos mažiems ir labai mažiems. Kreipkitės drąsiai!

Teikiame paskolas verslui - mažoms ir labai mažoms gamybos, prekybos, paslaugų srityje dirbančioms įmonėms bei fiziniams asmenims.

Mes gyvename ir dirbame šalia, todėl puikiai suprantame Lietuvoje dirbančių verslininkų aktualijas. Skirtingai nuo kitų įstaigų, mes ieškome mūsų nariams tinkamiausių sprendimų ir juos randame. Bendraujame pagarbiai, suprantame konfidencialios informacijos svarbą. Kreipkitės ir pristatykite savo idėją!

Paskolos verslo pradžiai

Dideli finansų rinkos žaidėjai nenoriai skolina verslo pradžiai. Verslo pradžioje esate tarsi mokinukas, iš kurio nežinia ko tikėtis. Mes turime noro ir laiko įsigilinti į kiekvieną situaciją ir siekiame rasti sprendimą. Paklausti nieko nekainuoja - kreipkitės.

Paskolos ūkininkaujantiems (ŽŪB ir ūkininkams)

Teikiame paskolas žemės ūkio veiklos investicijoms bei pinigų srautams subalansuoti. Paskolos investicijoms gali būti teikiamos su UAB "Žemės ūkio paskolų garantijų fondo" garantijomis, taigi lieka mažiau rūpesčių dėl įkeitimo.

Mes suprantame, kad žemės ūkio veikla yra sezoniška, todėl šio tipo paskolas suteikiame ypač palankiomis sąlygomis. Paskolos sąlygos, metinė palūkanų norma ir kitos paskolos sąlygos nustatomos kiekvienam klientui indvidualiai.

Paskolas teikiame juridiniams ir fiziniams asmenims, registruotiems Vilniaus, Trakų, Elektrėnų, Širvintų, Švenčionių, Šalčininkų, Molėtų miestuose bei rajonuose.

dreamstime duona web

Paskolos skaičiuoklė