Paskolos

Kredito palūkanos kaip banke, tačiau jausmas - kaip su gerais draugais

Bandelė iš prekybos centro, ir bandelė iš mažos kepyklėlės skiriasi tuo, kiek jūs esate svarbus pardavėjui. Visada smagiau užsukti ten, kur esi laukiamas, kur tau skiria laiko, kur tave pažįsta nuo antro pokalbio.

 

Greiti sprendimai ir mažiausiai popierizmo

Mūsų unijos darbuotojų yra nedaug, todėl profesionalūs sprendimai priimami paprastai ir greitai. Visus būtinus dokumentų tvarkymo reikalus mes padėsime sutvarkyti, išvengiant bereikalingų formalumų. Esame už atsakingą skolinimą, todėl jei reikia konsultacijos - kreipkitės į mus, patarsime.

Paskolų refinansavimas

Jeigu jau atsitiko taip, kad jums sudėtinga grąžinti kitur paimtą paskolą, mes taip pat galime patarti. Yra keletas būdų palengvinti periodinės įmokos naštą. Mes suprantame, kad kiekviena situacija unikali, todėl kviečiame apie tai pasikalbėti.

Asmeninės paskolos be turto įkeitimo iki 5792,40 Eur

Mes išgirstame jus, ir gerbiame jūsų sumanymus. Šiuo metu siūlome asmenines paskolas nuo 1000,00 Eur iki 5792,40 Eur be nekilnojamojo turto įkeitimo terminui net iki 5 metų. Ar tai būtų kelionė pas gimines į užsienį, ar baldai jūsų naujam būstui, ar koks nors kitas didesnis pirkinys, susisiekite su "Saulėgrąža" ir gaukite mūsų pasiūlymą!

Paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu

Turintiems didesnių planų teikiame paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Ar tai būtų jūsų asmeninis sumanymas, verslo ar ūkio plėtros projektas, esame pasirengę pateikti individualų kredito pasiūlymą. Nurodykite savo kontaktus anketoje dešinėje ir laukite mūsų skambučio su pasiūlymu.

Bendro-pobūdžio-informacija.pdf 


Teiraukitės internetu

Teikiame paskolas žmonėms, kurie gyvena, dirba ar mokosi Vilniaus, Trakų, Elektrėnų, Širvintų, Švenčionių, Šalčininkų, Molėtų miestuose bei rajonuose!

Paskolos skaičiuoklė