Kredito unijos "Saulėgrąža" veiklos teritorija

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kredito unija gali teikti paslaugas Lietuvos Respublikos piliečiams ar asmenims turintiems leidimą nuolatos gyventi Lietuvoje, kurie gyvena, dirba ar mokosi tame rajone, kur įsteigta unija, arba su tuo rajonu besiribojančiose teritorijose. Mūsų atveju, tai Vilniaus rajonas ir gretimi rajonai: Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Trakų, Širvintų, Švenčionių, Šalčininkų, Molėtų rajonų ir Elektrėnų savivaldybių teritorijos.


zemelapis teritorija2

Kaip tapti unijos nariu

Unijos nariu tapti paprasta. Jeigu gyvenate, mokotės ar dirbate unijos "Saulėgrąža" veiklos teritorijoje (teritorijos pažymėtos kairėje), jūs turite su asmens dokumentu ateiti į mūsų klientų aptarnavimo vietą Vilniuje, A. Jakšto g. 12 ir užpildyti prašymą. Unijos nariai turi įmokėti 30 Eur įnašą - pajų, kuris išliks jūsų nuosavybė. Jums bus išduota narystę patvirtinanti unijos nario kortelė. 

3 ikonos g
nario korta

Kas yra 30 Eurų pajus?

30 Eur, kuriuos reikia įmokėti stojimo į uniją metu, yra Lietuvos Respublikos įstatymais numatytas nario įnašas. Jis negali būti mažesnis nei 30 Eur, bet gali būti didesnis, jeigu taip nustato unijos nariai. Pajus – tai Jūsų dalis kredito unijos kapitale, todėl būdamas nariu Jūs esate ne tik klientas, bet ir kredito unijos savininkas. Pajus leidžia naudotis kredito unijos paslaugomis, balsuoti visuotiniame narių susirinkime. Kredito unija "Saulėgrąža" išduoda unijos narystę patvirtinančią kortelę.

 

Skundų nagrinėjimo procedūra kredito unijoje "Saulėgrąža"

  • Jei turite pretenzijų ar skundų, jeigu manote, kad kredito unija "Saulėgrąža" pažeidė Jūsų teisės ar teisėti interesai buvo pažeisti, galite pateikti pretenziją kredito unijai "Saulėgrąža".
  •  Informacija apie tai, kur teikti pretenzijas, kokią informaciją turite pateikti, terminus, per kuriuos jūsų pateikta pretenzija ar skundas bus išnagrinėtas rasite čia.

  • Detalią skundų nagrinėjimo procedūrą rasite čia.